Еко-институциите в Русе отново се подиграват с русенци!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Еко-институциите в Русе отново се подиграват с русенци.
Това написа екоактивистът Иван Белчев във фейсбук групата "За чисти въздух и вода в Русе". Г-н Белчев е споделил и нагледен кадър от нощния си обход в района на централата.
"Това е ТЕЦ Русе и неговите 180 метрови комини.
Долу вдясно е мобилната станция, която трябва да следи дали тези комини замърсяват въздуха.
Еко-институциите в Русе отново се подиграват с русенци и вместо станцията да следи реално какво съдържа пушека от ТЕЦ-а, тя се е скрила в сянката на комините му.", пише той в поста си.
"Ще изпратя своето възражение към еко министерството, РИОСВ Русе и Община Русе", заканва се възмутеният русенец.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...