Продължава замърсяването от ТЕЦ Русе!
- Автор: Миро Слав Малчев
- Коментари: 6
Продължава замърсяването от ТЕЦ Русе!
Над града се стели жълто-кафяв пушек! Където и да се намирате в Русе погледнете към комина на централата и ще видите замърсяването.
Според РИОСВ Русе всичко било в нормите.
Не работят електрофилтрите и няма пречистване на газовете, които се отделят! Просто погледнете комина и повярвайте на РИОСВ Русе!!!
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра