Туристи паднаха по улей над хижа в Пирин планина
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Спасителна акция започна тази сутрин над ски зона Банско, в близост до хижа Вихрен, предаде БГНЕС.
Около 5:50 часа тази сутрин е бил подаден сигнал в ПСС, че двама души са паднали по улей над хижата в Пирин планина и са в безсъзнание.
За спасяването им е поискан хеликоптер, като към мястото на инцидента се предвижват и спасителите.
По непотвърдени данни става дума за скиори или сноубордисти авантюристи, които са се спуснали още преди да е изгряло слънцето по някой от улеите по северния склон на връх Тодорка.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия