До края на юни времето ще е хладно
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Днес облачността ще е значителна, с повече слънчеви часове преди обяд над Западна България.
На много места, главно в южните райони от страната, ще превали краткотрайно. След обяд и ще прегърми. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-северозапад. Ще остане хладно за края на юни с максимални температури между 22° и 27°. Такава е прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) при БАН, съобщи за „Фокус” дежурният синоптик Георги Цеков.
По Черноморието облачността ще е значителна, но ще бъде почти без валежи.
Преди обяд ще духа до умерен вятър от северозапад, но по късно през деня ще отслабне. Максималните температури ще са 25° - 26°, температурата на морската вода е 21° - 23°. Вълнението на морето ще е 2 – 3 бала.
В планините ще бъде предимно облачно, с валежи от дъжд, значителни в Рило-Родопския масив. След обяд е възможно и да прегърми. Ще духа умерен до силен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 15°, на 2000 метра - около 10°





















Теодор Цветков стана първият българин, преплувал ледена миля...
Теодор Цветков стана първият българин, преплувал ледена миля...
Теодор Цветков стана първият българин, преплувал ледена миля...
Теодор Цветков стана първият българин, преплувал ледена миля...
Шофьор от градския транспорт в Русе: Заплатата е унизителна