Део отваря собствено заведение за 120 000 лева
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Део планира да отвори собствено заведение в центъра на столицата, научи „Всеки ден". Блондинът, който преди да се пробва пред камерата, се препитаваше като барман, се е свързал с банков консултант и дори вече е подал документи с молба да му бъде отпуснат кредит, с които да наеме и обзаведе помещение, подходящо за целта.
„Искам да е място, където самият аз, приятелите и близките ми ще се чувстват като у дома си. Да е уютно, нещо като английски пъб, но да си има и сцена, където смятам да каня рок групи, преобладаващо български", не криел ентусиазма си Део. За целта блондинът трябвало да инвестира над 120 000 лева.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат