България изпусна победата над Унгария след автогол в последната минута

0
Драматичният двубой от евроквалификациите завърши 2:2
Драматичният двубой от евроквалификациите завърши 2:2 Снимка: © LAP.bg

Двата отбора завършиха срещата с човек по-малко

България и Унгария завършиха наравно 2:2 в драматичен двубой от евроквалификациите пред празните трибуни на Националния стадион. Футболистите на Илиян Илиев водеха до самия край, но автогол в последните секунди на Алекс Петков ни спря пред победата, информира Нова телевизия.

Гостите поведоха в 10-ата минута, а Спас Делев изравни в 24-ата. Кирил Десподов реализира от бялата точка за 2-1 в 78-ата минути.

Двата отбора завършиха срещата с човек по-малко. В края на първото полувреме за втори жълт картон беше изгонен Валентин Антон, а след почивката второ официално предупреждение получи и Милош Керкез.