Българи се женят на лизинг
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Все повече млади мъже решават да предложат брак на любимата си, като вземат годежен пръстен от заложна къща, за който дори сключват договор за лизинг, установи проучване на „Монитор“ в оказионите в страната.
Само в една верига заложни къщи например се продават над 125 дамски пръстена, с които мъжът трябва да застане на колене в искане на сърцето на дамата. Останалите бижута са хиляди. Както те, така и годежните могат да се вземат на изплащане.
Първоначалната вноска е минимум 25 лева, а след това останалите пари се разсрочват така, че да е удобно на клиента.
Те могат да бъдат както ежемесечни, така и ежеседмични. След пълното изплащане на бижуто, то става собственост на клиента и той може да си го вземе и да предложи брак на любимата.






















"Летящи" тротинетки гонят пешеходци от тротоарите в Русе
МВР удари групата на „Калашниците“
Иван Демерджиев: Недосегаеми няма
Мирослав Ненков: Най-после МЗ се опита да види какво се...
Бойко Борисов: ГЕРБ готви "правителство в сянка"