Автобус с деца се подпали на магистрала „Хемус”
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Автобус, превозващ деца и преподаватели от музикално училище в София се подпали на АМ „Хемус”, съобщават от МВР.
При инцидента няма пострадали пътници. Причина за подпалването на превозното средство е повреда в двигателя.
Инцидентът е станал в района между първия и втория тунел в посока Варна около 10 часа тази сутрин. Веднага щом забелязал дима, шофьорът на превозното средство е отбил, а пътниците – изведени на безопасно място.
На място има екипи на пожарната и „Пътна полиция“ . Създадена е организация пътуващите да бъдат превозени с друг автобус от Ботевград.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...