20 бебета се родиха за седмица в Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

20 бебета поеха първата си глътка въздух в първата седмица на месец август в АГ комплекса на УМБАЛ „Канев“ АД.
11 от тях са момчета, а 9 са момичетата. Момче е и бебето с най-голямо тегло - 4500 грама и 52 см.
Връзката майка-бебе е изключително важна за физическото и психичното здраве на детето и неговата майка,пишат от лечебното заведение. Първият контакт в Родилна зала е изключително емоционален и за пациентите и за тези, които са помогнали за раждането на бебето. Акушерките в отделението насърчават и подкрепят майките в първите опити за кърмене и грижи за новороденото.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат