0
Две жени си говорят:
- За първи път от двадесет години да се зарадвам да видя мъжа си.
- По какъв повод?
- Извикаха ме да го разпозная…
Най-четени вицове тази седмица
-
– Мила, защо си гола?– Ами нямам какво да облека...–...
| Харесвания: 0 | Посещения: 66 | Коментари: 0


















