Жена влезе с автомобила си в училищен двор в Перник
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
45-годиша жена влезе с автомобила си в училищен двор в Перник
Инцидентът е станал в момент, в който децата си тръгват от училище, предава NOVA.
По неясни засега причини жената е влязла с колата си през главния портал, преминала е през стълбите, направила е обратен завой и е напуснала училищния двор. След сигнал в полицията жената е издирена и задържана.
„Веднага се обадихме на 112. От там реагираха изключително бързо, за което им благодарим. За 3-4 минути екипите бяха тук”, разказа директорът на СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон" Елеонора Владимирова.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат