Жена от Саудитска Арабия тества болид от Формула 1
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Жена от Саудитска арабия се качи в болид и го тества в почетна обиколка на писта "Пол Рикар" по време на вчерашното състезание за Гран при на Франция във Формула 1.
По този начин беше ознаменувано и отменянето на забраната за шофиране на жените в Саудитска Арабия, информира BULGARIA ON AIR.
Асеел ал Хамад, която е по професия е интериорна дизайнерка и се занимава със собствен бизнес, даде началото на нова ера за саудитските жени в моторните спортове.
Тя се качва на болид за втори път, но за първи път това става публично.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат