Зам.-кметът Свилен Иванов излиза на палатка в лесопарк "Липник"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Поради голямата загриженост на Община Русе към мечетата на Текето и несъгласието да се преместят в зоопарк Добрич, зам.-кметът Свилен Иванов реши: Да живее един месец на палатка до клетката на мечетата, за да ги пази и храни!
Адмирации за тази постъпка!
Честит 1-ви април, русенци! Надяваме се да сме успели да Ви разсмеем с тази шега! Тя е плод на първоаприлското ни настроение и целта й е да предизвика Вашите усмивки! ![]()
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра