Заловиха мъж и жена да крадат от строителен склад в Русе

1
Задигнали са тръби на стойност 1 500 лева
Задигнали са тръби на стойност 1 500 лева Снимка: БГНЕС

Задигнали са тръби на стойност 1 500 лева

Мъж и жена са задържани от полицията, след кражба от строителен склад в Русе. На 30 декември 2023 г. в 09:59 ч., чрез ЕЕН 112, е получен сигнал, че на адрес в русенския кв. Сарая са били забелязани мъж и жена, товарили на ръчна количка метални тръби, за които имало съмнение, че са откраднати от намиращ се в близост склад за строителен инвентар. На място веднага са изпратени полицейски служители от Първо РУ, които са установили мъж на 55 г. и жена на 56 г., двамата от Русе. При появата на униформените те са се опитали да избягат, но са задържани. При последвал оглед в района на бетонова площадка са открити 40 броя телескопични кофражни подпори, за които е изяснено, че двамата са откраднали от намиращо се в близост оградено дворно място, стопанисвано от фирма.

Стойността на подпорите е за около 1500 лева. По случая е образувано бързо производство по описа на Първо РУ. Двамата са задържани. Работата по случая и изясняването на престъпната дейност на лицата продължава.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари