Ултрас от сектор Б е ранил полицайката
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Фенът, който хвърли бомбичка и рани полицайка на мача между „Левски” и ЦСКА, е задържан, научи bTV.
Информацията беше потвърдена неофициално от отлично информирани източници, свързани с разследването.
По информация на bTV той сам е отишъл в полицията и се е предал. Направил е самопризнания. Предстои да му бъде повдигнато обвинение.
Задържаният е пълнолетен и е бил в сектор „Б”. Част е от т.нар. ултраси с крайни възгледи, но не е известен на полицията с предишни подобни прояви.
Утре се очаква брифинг на прокуратурата заедно със СДВР по случая.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат