Учени: COVID-19 може да е тръгнал от САЩ, не от Ухан
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Изследване, публикувано в списанието Clinical Infectious Diseases („Клинични инфекциозни болести“), изготвено от експерти от Центровете за контрол и превенция на заболяванията на САЩ, предупреждава, че коронавирусът се е появил в страната още преди избухването на огнището в Ухан.
Изследователите потвърдиха, че 39 души от три държави, пребиваващи в САЩ, са развили антитела срещу COVID-19 две седмици преди сигнала в Китай, съобщава в. "Марка", предава DarikNews.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...