ТИР се удари челно в колона на надлез
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Пътник е пострадал при катастрофа на магистрала „Тракия“ край ямболското село Палаузово, съобщиха за Радио „Фокус“ – Сливен от ОД на МВР – Ямбол.
Той е бил пътник в товарен автомобил с ремарке, който катастрофирал на 303 километър от магистралата в посока Бургас.
Автомобилът напуснал пътното платно, пропаднал в канавката и се ударил в колона на надлез.
Раненият е откаран в областната болница на Ямбол за оказване на медицинска помощ, бил е адекватен.
Шофьорът не е пострадал.
На мястото на инцидента има екипи на Пътна полиция и полицейски служители, които изясняват причините за катастрофата.
Камионът е в аварийното платно и не затруднява движението, но шофьорите трябва да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра