Стрелба в София вдигна полицията "на крак"

0
Работата за установяване на обстоятелствата и фактите по случая продължава
Работата за установяване на обстоятелствата и фактите по случая продължава

Сигнал за стрелба в кв. „Надежда“ е получен в столичната полиция към 15.23 часа, информира БГНЕС.

Няма пострадали при инцидента, съобщиха от МВР. Към мястото са насочени полицейски екипи, които задържали четирима мъже и жена, по техни данни – от Афганистан.

Те обяснили пред полицаите, че при възникнал между тях скандал единият от мъжете е произвел изстрел с газово оръжие.

Пистолетът е намерен и иззет. Работата за установяване на обстоятелствата и фактите по случая продължава.

Източник: БГНЕС
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари