Спипаха русенец с метамфетамини
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

32-годишен мъж е бил заловен от полицията с наркотик.
Това е станало при извършена проверка на лице на 1 февруари около 16 часа в гр. Русе от служители на Второ РУ. В хода на полицейските действия е установено, че мъжът държи в себе си наркотично вещество, като в портфейла на 32-годишния са открити две свивки от алуминиево фолио с бяло кристалообразно вещество. Мъжът е заявил, че съдържанието в станиола е метамфетамин - кристал.
По случая е започната работа, в хода на образувана преписка за престъплението.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат