Собственик на антикварен магазин е подал сигнала за бомба в Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Купил за 20 лева стар снаряд
Полицията отцепи участък от ул. "Александровска" в Русе, близо до паметника "Альоша" и гимназията по дръвообработване. От областната дирекция на МВР в града обясниха само, че се провеждат процесуално-следствени действия в обект.
Собственикът на антикварен магазин обясни, че става дума за стар снаряд, който закупил снощи за 20 лева от няколко души. Помислил, че не е опасен, но след като се допитал до компетентни, по думите му, хора, подал сигнал в полицията, информира БТА.


























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...