Служители на русенска куриерска фирма спасиха коте!
- Автор: Т.Ахмед
- Коментари: 1

Служители на Еконт-Русе с офис в Родина, направиха едно добро дело като приютиха оставена в кашон котка пред офиса им сутринта на 09.09.2016 година.
Служителите на офиса останали очаровани от добронамерените навици на котката и в рамките на деня са намерили и осиновител на животинчето, който е обещал, че ще се погрижи котката да стане част от семейството грижейки се за нея.
Това добро дело на тези млади служители в куриерската фирма, показва как когато имаш желание да помогнеш го правиш и даваш пример независимо, че някои правят обратното когато изоставят своите домашни любимци "ей така"...
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат