Скандал в самолет: Български пътници принудиха британци да слязат от борда
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Скандал в самолета заради заразата. Български пътници принудиха шестима англичани да слязат от борда.
Причината - опасения, че са част от групата туристи в Банско и са заразени с коронавирус, съобщи bTV.
На кадри, заснети преди излитането на самолета, се вижда спор между екипажа и част от пътниците от полета по линия София-Лондон в сряда. Не става ясно дали свалените пасажери са част от групата в Банско.
От Летище София казват за телевизията, че решението пътниците да бъдат свалени е било на авиокомпанията Wizz Air и наземния оператор, с който те работят. Последното решение е взел капитанът на самолета. Шестимата англичани са излетели за Лондон тази сутрин.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат