Синът на вицепрезидента сподели от какво го е страх
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Ива Софиянска-Божкова се срещна със сина на вицепрезидента Илияна Йотова - Марин, за да разбере повече за живота му, за отношенията с майка му и как му се е отразила нейната известност.
"Аз бях на 21 години, когато казах на родителите си, че не искам да живея повече с тях. Аз още учех тогава и започнах веднага работа, за да си покривам поне частично разходите. Първата ми работа беше в кол център", спомня си Марин, цитиран от Нова телевизия.
"Сега ще ти споделя една тайна. Аз имам страх от летене със самолети, не обичам да летя, не че не съм го правил много пъти, но не се чувствам комфортно. Затова пътувах до Лондон с кола", призна Марин
"Не съм член на БСП, мога да кажа, че моите възгледи са по-скоро десни, отколкото леви. По принцип не симпатизирам на партии, симпатизирам на идеи и на личности", обясни той.
























Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Доналд Тръмп: Зеленски не е готов да подпише мирния план
Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...