Шофьор блъсна ученик и избяга

0
Инцидентът е станал на 16 януари, около 7:00 часа в село Барутин
Инцидентът е станал на 16 януари, около 7:00 часа в село Барутин

15-годишно момче е било ударено от кола, след което шофьорът натиснал газта и изчезнал, съобщиха от пресцентъра на полицията в Смолян.

Инцидентът е станал на 16 януари, около 7.00 ч. в с.Барутин, община Доспат. Момчето се е движило по уличното платно и при удара е паднало на земята. Детето е с контузна рана на главата.

Оказана му е медицинска помощ във Спешната помощ - Доспат и е освободено за домашно лечение.

Произшествието е посетено от екип на „Пътна полиция“. До момента обаче полицията не е установила шофьора, виновен за инцидента. Не е открит и автомобила.

Служители на участък Доспат извършват необходимите действия по разследването. Гражданите, които са станали свидетели на случката или имат информация за лицето, могат да подадат информация в най-близкото поделение на МВР или на тел.112.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Кандидат за общ работник

Шефът:

– Какви претенции имате?

Кандидатът:

– 3000 лв. заплата и 40 дена отпуск.

– Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.

– Вие се шегувате!?

– Вие пръв започнахте!

Нови коментари