Самотен дядо от Пловдив разплака мрежата
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Историята на възрастен дядо от Пловдив успя да трогне десетки потребители в социалните мрежи.
Той остава сам, след като съпругата му почива и продава покъщнината си, за да се храни.
"Дядо Йордан продава последните си посуда, защото вече е сам и му е нужна само една чиния и лъжица. Ако му подадете пари, няма да ги приеме без да си изберете нещо:
"Защо ми са парите, ако нищо не вземеш, жал ми е да хвърля всичко това, много години с тях съм живял. Избери си две чинии за тези пари."
Не го подминавайте. Утре ще е пак на подлеза на културен център "ТРАКАРТ" от страната на "Понеделник" пазара, Пловдив. Обеща ми да донесе нова покъщнина. Поклон пред достойнството на българския пенсионер", пише Боянка Иванова.
"Достойно е когато забележиш неволята на някого да я споделиш,защото сама пчела мед не прави.Достойно е да застанеш до ''дрипавият''и да го попиташ как живее.А не да минеш и завъртиш глава,защото животът е кръговрат и всеки ден изненада.Днес имаш ,утре не.Браво за постъпката Ви да споделите една неволя.Браво и на хората,които ще помогнат", коментира г-жа Стефанова.
"Как да им простиш на управляващите? ......Няма прошка....", възмущава се г-н Бесалев.

























Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...