Русия ни е сърдита заради поругания паметник
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 1
Русия ни изпрати протестна нота, заради вандалски акт срещу паметника "Альоша" в Пловдив.
На 21 февруари паметникът на съветския воин, освободител беше изрисуван.
В нотата се изразява сериозна загриженост на руската страна от циничността на постъпката.
Междувременно, руското посолство в България е поискало да се вземат мерки и мемориалът да бъде почистен, да се направи разследване, да се установят виновните и те да поемат отговорност.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия