Русенка алармира: Педиатрията в Русе тъне в мухъл и мизерия
- Автор: Цветелина
- Коментари: 0
Русенката Цветелина е изпратила тази снимка до екипа на Нова телевизия.
Снимката е от педиатрията в Русе и е придружена с коментар на авторката:
"Здравейте! Детето ми се разболя и за жалост бях настанена в Окръжна болница в гр.Русе.
Едва издържах 6 дни там. Стаите са много зле, мизерия. Стените са мухлясали и този мухъл вреди на моето дете. Условията са много лоши за едно дете. Всички стаи са в окаяно състояние.
Снимката е от педиатрията за деца от 0 до 2 годинки."
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%