Русе е домакин на Волейболната лига на нациите
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 3

Женският национален отбор по волейбол на България, който е воден от Иван Петков започна подготовка за новия сезон.
Състезателките са събрани в София, а заниманията се провеждат в столичната зала „Христо Ботев“, съобщава официалният сайт на БФВ volleyball.bg.
На 17 май волейболистките ни отпътуват за Русе, където ще продължат подготовката си за Волейболната лига на нациите. От 21 до 23 май „Арена Монбат Русе“ приема двубоите първия уикенд на престижната надпревара. Съперници на България са Япония, Белгия и САЩ.
Двадесет момичета започнаха тренировъчен процес, като се очакват още шест от състезателките, които все още със своите клубове в чужбина. Това са Елица Василева Скандичи (Италия), Гергана Димитрова и Мира Тодорова – Волеро Льо кане (Франция), Лора Китипова и Мария Каракашева – Волей Алба (Блаж, Румъния) и Петя Баракова – Девелопрес (Жешув, Полша) .
„Очакваме няколко от най-опитните ни момичета, които все още не са освободени от клубовете си. Крайният срок, в който те трябва да бъдат в София е 11 май“, коментира мениджърът на националния тим Любомир Герасимов.























Баба и дядо разкриха сигнал за 8-годишно момче след престой...
Пуснаха гинеколога Венелин Иванов, липсват доказателства за...
Основната заплата на висш магистрат става близо 4900 евро
Майка на 3 деца стана жертва на фалшив наркотест
Основната заплата на висш магистрат става близо 4900 евро