Роми на опашки, за да си платят тока
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

EVN успя да научи жителите на квартал Столипиново да си плащат редовно тока. Събираемостта на фактурите за консумирана електроенергия е над 95 на сто, посочиха от дружеството.
Ромите са платци като всички други, дори често на касата се извиват опашки, съобщи marica.bg
Към Столипиново и други подобни квартали прилагаме същите опции както и към другите ни абонати, като например разсрочване на сметки, обясниха служители на EVN.
"И ромите се редят на опашка, за да си го платят", това е наистина много учудващо и ни звучи по-скоро като някаква шега. Какво мислите Вие?
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат