Проверка в затвора в Бургас след сигнал за огнище на COVID-19
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Сигналът е подаден от изтърпяващ наказание
Главна дирекция „Изпълнение на наказанията” разпореди проверка в Бургаския затвор след подаден сигнал от изтърпяващ наказание за COVID огнище в един от корпусите.
Мъжът твърди, че заразените не били изолирани и им била отказвана медицинска помощ.
За NOVA директорът на Затвора в Бургас заяви, че в момента в корпуса имало по-малко от 10 болни от 800 изтърпяващи присъди, един е в болница, а всички получават лечение на място.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“