Протест срещу маските пред Министерството на здравеопазването
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 7
Хората смятат, че маската ги лишава от кислород и в заповедта не е посочено какво значи струпване
Протест срещу новата заповед за носене на маски на открито, предава bTV.
От днес носенето на предпазни средства става задължително на открити обществени места, но само при струпване на хора и невъзможност за дистанция от метър и половина.
Граждани пред МЗ протестиращ срещу заповедта, смятат че липсата на кислород убива мозъчни клетки. Някои държат плакати с надпис "Искам да дишам".
Не разбират и какво значи понятието открито обществено пространство и как ще се следи за струпване и какво означава струпване.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%