Проблемни кофи за смет
- Автор: Ивайло Делянов
- Коментари: 0

Днес забелязах че на улица “Хан Крум” до цветята има нови поставени кофи.
За съжaление при минаване през улицата трябваше да мина през пътя с движещи се коли, поради причината че кофите за смет са поставени върху улицата и запречват свободното преминаване върху улицата, както и застрашават живот. През пътя до улицата се движат изключително много коли и много бързо, което застрашава живота на хората преминаващи там.
Мисля че би било по добре кофите да бъдат изместени или премахнати.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра