Посолството на САЩ у нас: На Никулден българите ядат риба с люспи
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Посолството на САЩ у нас честити Никулден във фейсбук:
"Днес празнуваме Никулден - празник на моряците, пътешествениците, търговците и банкерите.
Традицията казва, че на този ден българите ядат риба с люспи - предимно шаран.
Споделете с нас в коментарите долу вашата любима рецепта за шаран."
"Today we celebrate Nikulden – the day of the sailors, travelers, merchants, and bankers. The tradition says that on this day, Bulgarians eat fish with scales, mainly carp. Share with us in the comments bellow your favourite carp recipe."
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат