Полицаите ще получават по 2 лева за 8 изработени часа
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Синдикатите в МВР обявиха, че предложението на ръководството на ведомството за промяна на заплащането на нощния труд на полицаите не е съгласувано с тях.
Преди ден от вътрешното ведомство обясниха, че нощните дежурства ще се заплащат допълнително по 25 стотинки на час и така полицаите ще получават по 2 лева за 8 изработени часа.
Синдикалистите посочват още, че промените в заплащането за нощният труд, са част от промените в Закона за МВР и вече са внесени в Народното събрание.
От синдикалната федерация не изключват възможността да сезират съда за действията на политическото ръководство.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра