Полицаи от Русе работели на принципа „Кво прайм сега“
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 7

Трима пътни полицаи от Русе ще бъдат изправени пред Темида по обвинение в искане и получаване на подкуп, съобщиха от Софийска градска прокуратура, предава TVN.
Н. И., П. И. и Р. Б. са обвинени в това, че по време на полицейски проверки, поискали и приели подкуп за да не съставят акт за административно нарушение по Закона за движение по пътищата.
Регистрирани са няколко случая, при които униформените искали и получавали подкуп от нарушители, предимно чужденци.
На изхода от гр. Русе в посока гр. Варна, взели 100 румънски леи от С. Д., седмица по-късно, на същото място, поискали и получили от друг нарушител 20 евро.
От трети нарушител, но на изхода от Русе, по пътя за Бяла, също взели 100 леи.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат