Подлезите на бул. "България" тънат в мизерия
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 17
Това са снимки на подлези в „преобразения” град Русе, направени на 25.09.2015 г.
Подлезите на бул. "България" тънат в мизерия а подлеза на МГ "Баба Тонка" е ЗАТВОРЕН!
Тези подлези са изградени с парите от данъците нашите баби и дядовци.
За съжаление, хората които управляват града ни, нямат необходимия организационен ресурс, за да могат дори да ги поддържат. Това трябва да бъде променено!
Иво Пазарджиев










































Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра