По-малко пешеходни пътеки в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 3
Община Русе заличи още една пешеходна пътека на булевард "Цар Освободител".
Премахването на пешеходната пътека предизвика недоволство на мнозина русенци. Сега преминаването на булевард "Цар Освободител" трябва да става само и единствено през новия подлез на кръговото.
От една страна това е безопасна мярка, но проблемът сега е с недостъпните условия на новия подлез, където асансьорите не работят и това затруднява майките с детски колички. А ако вали дъжд, пешеходците трябва да са оборудвани с плавници, защото подлезът се превръща в езеро.
Градската среда става все по-недостъпна, но това изглежда не е проблем за Русе - град на свободния дух.





























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие