Плоча падна от тераса на блок "Васил Левски"
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Облицовъчна плоча падна от тераса на блок „Васил Левски“ и по чудо не уби жена на улица „Борисова“ в Русе.
Инцидентът е станал днес към 11:30 часа, научихме от Дарик.
Парчетата от плочата са престояли на тротоара, защото трябвало да дойдат експерти от Общината, които да решат какво да се предприеме.
„Плочата падна със силен трясък. Буквално на метър от мястото, където падна имаше жена, която скочи на пътното платно и започна да се кръсти“, разказва продавачка от магазина за платове, пред който е станал инцидента.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат