Пита се: Къде е културата на гражданите?
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Русенският кей е обичано място за разходки и лице за гостите ни, пътуващи по реката.
За жалост обаче, гледката не е много приятна заради очевидната липса на култура на гражданите. Репортаж на телевизия "ТВН" показва, че Общината се е постарала тревите да бъдат окосени, а пространствата около алеите да бъдат почистени, пейките да са здрави, а кошчетата за боклук да са на гъсто и да са празни.
Тук идва въпросът - умеят ли гражданите да се възползват от условията, които им се предоставят и да пазят чисти пространствата на мястото за отдих. Отговорът - вижте в репортажа.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра