Първият бременен мъж не иска да ражда повече
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Първият в света бременен мъж слага край на износването на бебета, след като роди три.
Медицинското чудо Томас Бийти ще се подложи на хистеректомия (отстраняване на матката), пише „Дейли Мейл“, цитиран от novini.bg.
42-годишният мъж е взел важното решение, решил е да обърне нова страница от живота си като се надява сегашната му съпруга да го дари с четвърто дете. Желанието на Бийти е да има момиченце. По всяка вероятност новата му половинка ще зачене чрез ин витро процедура.
Първият бременен мъж се ражда жена през 1972 г. в Аризова, САЩ. Родилното му име е Трейси. Когато е едва на 20-години решава да си смени пола. И така през 2012 г. се сбъдва голямата му мечта. Операцията обаче не засяга половите му органи, затова той има три успешни бременности.



























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%