Нова стрелба по автобуси в Пловдив
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Стъкло на автобус номер 66 на фирма "Автобусни превози - Пловдив" беше потрошено тази сутрин, след като някой е стрелял по рейса.
Това съобщи собственикът на фирмата Петко Ангелов, цитиран от Марица.бг
Стрелбата е станала в 6:45 часа тази сутрин в зона А 12 в район "Тракия" на последната спирка. Автобусът веднага бил прибран в гаража за ремонт, въпреки че е чисто нов.
Петко Ангелов настоява да има дежурен патрул, който да установи каква е причината втори пореден ден на едно и също място да обстрелват неговите автобуси. "Атаката е целенасочена, защото на същото място спират и автобуси на други превозвачи", счита той.
Вчера по същото време някой е стрелял и улучил стъклата на два рейса с № 66. Шефът на фирмата е подал сигнал до полицията. Той предполага , че е е стреляно или с въздушна пушка или с прашка. В стъклото има дупка.
























Слави Трифонов: Подкрепихме референдума за еврото, за да...
Съдът нареди екооценка за новата асфалтова база в Червена...
Слави Трифонов: Подкрепихме референдума за еврото, за да...
Симеон Николов поведе Локомотив към върха в Русия
12 лева за килограм е цената на живия шаран в Русе