Още един труп на улица "Борисова" в Русе

0
Два трупа стреснаха Русе / Снимката е илюстративна
Два трупа стреснаха Русе / Снимката е илюстративна

Труповете на двама починали русенци са намерени на улицата в рамките само на няколко часа, съобщават от областната дирекция на МВР, цитирани от ruse-news.com.

Около 17:00 часа вчера граждани сигнализирали за мъж в безпомощно състояние до задната врата на вход „Г“ блок на ул. Борисова № 120. Документи за самоличност у него нямало. По-късно било установено, че трупът е на 52-гоодишен русенец. Не са установени данни за насилствена смърт.

Около 4,30 ч. тази сутрин бил подаден сигнал за труп на жена в Русе, на ул. Рига №35, пред централния вход на приемно – консултативния блок към МБАЛ „Медика“. Установено било, че трупът е на 77-годишна жена, която е била пациентка в болницата. При извършения оглед на място не са установени следи от насилствена смърт. По двата случая са образувани досъдебни производства по чл. 127, ал. 1 от НК.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари