Общината трупа пари от глоби заради неправилно поставен пътен знак

0
Общината трупа пари от глоби заради неправилно поставен пътен знак
Видео: TVN

Глоби за неправилно паркиране се трупат в хазната на Общината заради неправилно поставен пътен знак.

Проблемът според хората е, че пътният знак, монтиран пред входа на бившето предприятие "Чистота", е видим само за шофьорите, които излизат от там. Метър след означението в отсечката се включват движещите се по локалното платно коли. За тях обаче този пътен знак остава невидим.

Източник: TVN
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари