Обраният край Кооперативния пазар мъж щял да си купува кола с парите
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Мъж, пристигнал в Русе от друг град, „изгоря“ вчера по обед с голяма сума пари.
Престъплението е било извършено около 13:30 часа на паркинга на Кооперативния пазар.
Мъжът разказал пред полицаите, че оставил буса си „Ситроен“ и отишъл да си купи закуска. Смята, че го е заключил, преди да тръгне. Когато се върнал след десетина минути, видял, че е отворен и от голямата жабка в средата на таблото липсват 13 500 лева. По неофициална информация потърпевшият е дошъл в Русе, за да купи автомобил и затова бил приготвил парите, пише Русе Медиа.
Полицията е извършила оглед на местопроизшествието и е започнало разследване по сигнала, като е образувано досъдебно производство.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия