Обраха бензиностанция в Лясковец
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служители на полицейското управление в Горна Оряховица разследват грабеж от бензиностанция в град Лясковец.
Сигнал за случая е получен вчера в 03:27 ч., съобщиха от NOVA.
По данни на тъжителя в бензиностанцията са влезли двама маскирани, като единият му е нанесъл побой, а другият е влязъл в незаключен склад и е задигнал оборотните пари, които възлизали на 2 200 лв.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е започнато досъдебно производство.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...