Нелепа катастрофа в центъра на Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 6
Това е една от най-абсурдните катастрофи, които сме виждали в нашия град.
Инцидентът стана тази вечер към 20:30 часа на улица "Хан Аспарух", като събра любопитни граждани за броени минути.
От кадрите се вижда, че един автомобил се е "загнездил" между витрината на офис на "Бистра и Галина" и уличен стълб.
Все още нямаме официална информация за точните причини за пътния инцидент, но най-вероятно автомобил "Опел" с русенска регистрация е "подпрял" автомобилът пред него и така Шкодата се е озовала в тази абсурдна ситуация.





























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия