Нелепа катастрофа в центъра на Русе

2

Това е една от най-абсурдните катастрофи, които сме виждали в нашия град.

Инцидентът стана тази вечер към 20:30 часа на улица "Хан Аспарух", като събра любопитни граждани за  броени минути.

От кадрите се вижда, че един автомобил се е "загнездил" между витрината на офис на "Бистра и Галина" и уличен стълб.

Все още нямаме официална информация за точните причини за пътния инцидент, но най-вероятно автомобил "Опел" с русенска регистрация е "подпрял" автомобилът пред него и така Шкодата се е озовала в тази абсурдна ситуация.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари