Назначиха трима нови заместник-министри

0
Със заповед на министър-председателя Гълъб Донев са назначени трима заместник-министри
Със заповед на министър-председателя Гълъб Донев са назначени трима заместник-министри Снимка: БГНЕС

Със заповед на министър-председателя Гълъб Донев са назначени трима заместник-министри

Това съобщиха от пресслужбата на Министерския съвет, предаде БТА.

За заместник-министър на земеделието е назначен Тодор Джиков. На длъжността заместник-министър на транспорта и съобщенията е назначен Красимир Папукчийски. Десислава Георгиева е назначена за заместник-министър на регионалното развитие и благоустройството.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 5
    1
    русенец
    Докато си назначите цялата рода , ще дойде време да ги сменят.:)
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Любовницата се облича, оправя си косата пред огледалото и пита мъжа:

– И жена ти също ли е красива!?

– Не, същата като теб е!

Нови коментари