Наглец, паркирал неправилно: Работим в МВР
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 1
Снимка на мъж, който е паркирал в центъра на София очукания си Форд обиколи социалните мрежи и предизвика десетки коментари на възмутени столичани.
Автомобилът е от Благоевград, пише БЛИЦ.
Колата е паркирана в разрез с всички правила. Като предохранителна мярка наглецът е написал: "Работим в МВР" и е оставил телефон за контакти.
В случая обаче се касае за фалшиво ченге, защото служителите на МВР получават стикери, които лепят на предното си стъкло, коментираха интернет потребители.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат