На диета съм - отказах сълзите
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Понякога най-добрата диета не е за тялото, а за душата.
Тя включва да правим каквото искаме, да се усмихваме, да не ни интересува чуждото мнение и да забравим за всичко лошо, пише Edna.bg.
Как точно да следвате тази страхотна диета, можете да научите от следното стихотворение:
На диета съм - отказах сълзите,
злобата, тъгата, лъжите.
Нямам нужда от тях,от болка, гордост и страх.
Приемам: добро настроение,
шепа усмивки, часове смях,
малко любовно вдъхновение.
Консумирам по много от тях!
Странични ефекти: Отказване няма!
Помага във всички аспекти,
щом е в доза голяма.
Ако ти харесва - включи се и ти
аз на диета съм и ми личи!
Емилия Йорданова
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...