Полицейски шеф е освободен, заради уронване престижа на МВР
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Бившият директор на дирекция "Вътрешна сигурност" в МВР Стефчо Банков е освободен
Това потвърди той за БТА, предаде Darik
Банков не коментира подробности. Единственото, което казва е, че освободен от министерството на 8 юли.
На 28 май, със заповед на служебния вътрешен министър Бойко Рашков, започна дисциплинарка срещу Стефчо Банков. Малко преди това той беше преназначен като директор в звеното за подпомагане на министъра.
Мотивите за дисциплинарното производство са били изказвания на Банков пред медиите, които според заповедта на министър Рашков уронват престижа на МВР.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...